Palety chemiczne

Palety chemiczne

Palety przemysłu chemicznego znane, jako palety CP (chemical pallets) są często stosowane w logistyce produktów chemicznych. Palety CP służą do transportu substancji chemicznych jak nawozy, farby, lakiery, chemikalia, środki czystości. Są one solidnymi paletami przeznaczonymi do wielokrotnego użytku zarówno podczas transportu, jak i przechowywania towarów. Nowe warianty nadają się na eksport poza UE, ponieważ są standardowo wyposażone w obróbkę ISPM15, która spełnia wymagania fitosanitarne dyrektywy ISPM-15.

Palety CP to, jak stwierdzono, wysokiej jakości i mocne palety, które oferujemy w różnych wymiarach i udźwigach. Ze względu na standaryzację wymiarów drewna palety CP są atrakcyjnie wycenione i nadają się do łączenia. Palety chemiczne są stosowane głównie w przemyśle chemicznym i tworzyw sztucznych.

Oferujemy palety chemiczne CP we wszystkich standardowych modelach i wymiarach. Znajdziesz u nas 9 różnych wersji zarówno nowych, jak i używanych palet CP. Te drewniane palety mają standardowe oznaczenie i są znane jako CP-1 do CP-9. Projekty różnią się pod względem wymiarów i konstrukcji tych drewnianych palet. Palety CP1 do CP9 posiadają trójpłozową podstawę i pokrycie 7,9 lub 11 deskach w razie potrzeby z przestrzenią pośrodku, umożliwiającą załadunek beczek, zbiorników cylindrycznych czy worków przemysłowych tzw. BigBag. W naszym asortymencie zawsze znajdziemy palety CP pasujące do potrzeb Twojej firmy.

charakterystyka palet chemicznych cp1

Dane techniczne

zalety