Chemické Palety

Chemické Palety

Palety pro chemický průmysl známé jako CP palety (chemické palety) se často používají v logistice chemických produktů. CP palety se používají k přepravě chemických látek, jako jsou hnojiva, barvy, laky, chemikálie a čisticí prostředky. Jsou to pevné palety určené k opakovanému použití jak při přepravě, tak při skladování zboží. Nové varianty jsou vhodné pro export mimo EU, protože se standardně dodávají s úpravou ISPM15, která splňuje fytosanitární požadavky směrnice ISPM-15.

CP palety jsou, jak již bylo řečeno, kvalitní a pevné palety, které nabízíme v různých rozměrech a nosnostech. Vzhledem ke standardizaci rozměrů dřeva jsou palety CP cenově atraktivní a lze je kombinovat. Chemické palety se používají především v chemickém a plastikářském průmyslu.

Chemické palety CP nabízíme ve všech standardních modelech a rozměrech. Najdete zde 9 různých verzí nových i použitých CP palet. Tyto dřevěné palety mají standardní označení a jsou známé jako CP-1 až CP-9. Designy se liší, pokud jde o rozměry a konstrukci těchto dřevěných palet. Palety CP1 až CP9 mají třískluzovou základnu a jsou kryty 7, 9 nebo 11 deskami, v případě potřeby s prostorem uprostřed pro nakládání sudů, válcových nádrží nebo tzv. průmyslových vaků. Velký pytel. Náš sortiment vždy obsahuje CP palety, které odpovídají potřebám vaší společnosti.

VLASTNOSTI CHEMICKÝCH PALET CP1

TECHNICKÁ DATA

VÝHODY